O firmie

Serdecznie witamy Wszystkich, którzy odwiedzają naszą stronę.

Kamil od najmłodszych lat interesował się minerałami. Pamiętam jego pierwszą kolekcję, która składała się z minimalistycznych okazów znalezionych podczas podróży. Z czasem, dyskretnie rodziła się w jego sercu coraz większa chęć zdobywania nowych, piękniejszych i większych minerałów. Myślę, że czasy studenckie rozwinęły w nim marzenie znalezienia skarbów ukrytych w Ziemi. W ten sposób zainspirował również mnie. Z roku na rok nasza kolekcja stawała się coraz większa i większa, aż osiągnęła takie rozmiary, że brakowało nam miejsca na ich eksponowanie. Pomyśleliśmy o tym, by zacząć coś robić aby móc utrzymywać się ze sprzedaży minerałów. I tak pasja stała się naszą pracą.

W 2008 roku założyliśmy firmę "M.K. CAPAR", która w zamyśle miała opierać się na wykonywaniu biżuterii artystycznej z kamieni naturalnych, skamieniałości, meteorytów i bursztynów. Krok po kroku Kamil dochodził sam do coraz lepszych technik tworzenia biżuterii. Zajęło to dużo czasu, by dojść do etapu stworzenia własnego stylu i niepowtarzalności. Nasza biżuteria wyróżniała się indywidualnością, gdyż natura dawała nam wiele inspiracji i materiałów. 

Po pewnym czasie powiększyliśmy naszą ofertę o okazy kolekcjonerskie i ozdobne. Zaczęliśmy podróżować w różne miejsca na świecie, by zdobyć kontakty i móc oferować naszym Klientom wyselekcjonowane okazy. Współpracujemy z wieloma uczelniami w Polsce, realizujemy indywidualne zamówienia do muzeów i prywatnych kolekcji, uczestniczymy w targach minerałów oraz sprzedajemy internetowo. Poszerzyliśmy swoją wiedzę w zakresie gemmologii oraz służymy fachową wiedzą w wycenie i doradztwie sprzedaży kolekcji. 

Dziękujemy za czas spędzony na naszej stronie.

Z pozdrowieniami Milena i Kamil Capar

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl